Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Oanvänd jacka
Oanvänd jacka - 89

Oanvänd jacka

Storlek: S/m
Kategori: Jackor
Färg: Brun

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Passar en s o m

Rima
Rima
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oanvänd jacka! - Oanvänd Zara-jacka i storlek M/L. Croppad modell som är true to size.  Köpare står för frakt:)
Oanvänd jacka tall  - Helt oanvänd, chokladbrun jacka i långmodell! Stl 40! Prislapp kvar
Oanvänd Jacka  - Jacka från märker DeFacto. Oanvänd! Ordinariepris: 1000 kr. Säljer för halva priset då den inte kommer användas. Kan gå absolut gå ner i pris!💜
Helt oanvänd jacka från nakd - En brun jättefin jacka frön nakd
Helt oanvänd jacka - Jätte fin från Åhlens
Levis jacka oanvänd  - Levis jacka storlek L oanvänd pris 600kr
Oanvänd jacka - Superfin jacka som passar nu till hösten. Köpt i våras på Åhléns (märke Wera). Lappar kvar och den är oanvänd. Ord pris: 599
Helt ny oanvänd jacka - Helt ny och oanvänd kappa/jacka från name it i storlek 146 men stor i storlek
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten