Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fin beige jacka
Fin beige jacka - 89 Fin beige jacka - 90 Fin beige jacka - 91

Fin beige jacka

Storlek: S-M
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna secondhand jacka då den inte kommer till användning💘Bra skick, passar storlek S-M. Den är ganska kort i armarna, men funkar för mig som är 170 cm🤠

Lovisa Bjurö
Lovisa Bjurö
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige jacka  - Vit och fräsch jacka från Zalando vet inte märket. Inte använd alls mycket så inga defekter i färg eller knottrig alls.
Beige jacka - Säljer en beige jacka från Monki🥰 köptes för ca 3 år sedan men är sparsamt använd! Jackan är i bra skickt förutom ärmen som är lite nopprig(se bild 3)🥰Priset kan diskuteras!
Beige jacka - Säljer en snygg beige jacka i mycket bra skick. Den har långa ärmar och stora fickor framtill med knappar. Perfekt för höst och vår, och funkar både som jacka och skjorta. Passar till det mesta och är superbekväm! Strl xs men lite oversize. Aldrig använd men prislappen är inte kvar
Beige outdoor jacka - Beige outdoor jacka från Atlant Outdoor. Inga anmärkningar och knappt använd. 200kr exkl frakt. 💕
Beige meotine jacka - Säljer nu min meotine jacka eftersom jag inte använder den längre! Priset kan diskuteras!
Beige jacka från Zara - Beige kort jacka från Zara i strl S 💕Används få gånger.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.