Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Säljer en Sailracing
Säljer en Sailracing - 89 Säljer en Sailracing - 90 Säljer en Sailracing - 91

Säljer en Sailracing

Storlek: 170
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Är lite trasig men är var och skön

Jack
Jack
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Säljer en Sail racing jacka  - Lite trasig men jätte varm och skön
Säljer en knappast använd sail racing vindjacka - Har använt den ett par gånger och inte använt den sen dess den är i bra skick inga skador 163-170 passar i den (XS)
Säljer en fin barn overall - Säljer en overall för 900kr! Köpte dyrare men säljer billigare. Aldrig andvänd den är också från Kaxs! Size 80 för barn
Säljer en peak performance väst - Säljer en snygg peak performance väst i mycket bra skick skulle inte säga att den är helt ny men de är fortfarande mycket bra skick. Köpt för ca 1300 men priset är ej hugget i sten.
Sail racing  - Hej nu säljer jag min sail racing jacka som är vattentät efter som den är för liten. Inga skador på den. Köpte den lite över 1 tussen tror jag de va. Ge mig ett pris så kan vi diskutera.
Säljer min sail racing jacka  - Den är i storlek xs och passar mig bra som är 165.   Om du har några frågor skriv 💬
Säljer en Monkl Jacka - Fick Jackan men hade redan en lika Dan hemma och behöver inte två.
Fin sail racing väst säljes. - Passar dig som är 170 cm. Nypris 1800 kr men använd ett par gånger så säljer den för 450
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka