Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail racing jacka
Sail racing jacka - 89 Sail racing jacka - 90 Sail racing jacka - 91

Sail racing jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Oliv

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lättfodrad jack i khaki grön färg. Gott skick strl S

Ecet
Ecet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing vinter jacka  - Säljer nu min Sail racing cloud down vinter jacka som jag beställde i för liten storlek. Därför är den då inte alls använd. Strorlek S
sail racing jacka - Snygg sail racing jacka som inte komma till någon användning längre! Jackan är i ett allmänt bra skick men har ett litet håll i magen
Sail racing jacka  - Säljer denna Sail racing jacka helt oanvänd för 5000kr passar både killar och tjejer
Sail racing jacka  - Köpt för lite mindre än 2 år sedan men kom för stor så det är knappt använd. Jätte bra skick. Köpt för 3500 från Sail racings egna hemsida. Går att användas till både kille och tjej. Skriv om ni vill ha bättre bilder
Sail Racing jacka  - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med stilren design och diskret logga på bröstet. Jackan är lätt, har dragkedja framtill och är fylld med 800 fill power dun för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt.
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Grön dunjacka från Sail Racing - Säljer en grön dunjacka från Sail Racing i mycket bra skick. Jackan har en snygg pufferstil med dragkedja och är perfekt för höst och vinter. Den är långärmad och har en modern look som passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Sail racing jacka  - Säljer den eftersom jag har byt stil. Den är perfekt för den här tiden och har använt den ett fåtal gånger. Pris kan diskuteras vid snabb affär org pris är 3800 kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Sayless cardigan - De är en sayless cardigan i en skön marinblå färg perfekt nu till våren. Den e i toppskick och inte buren mycket alls (10 gånger max)I storlek XS. Ny pris ligger på 1199kr och denna för 799kr. Om frågor kontakta.😁😁😁