Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail racing väst
Sail racing väst  - 89 Sail racing väst  - 90

Sail racing väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Använt den några gånger men nu har den blivit för liten

😋
😋
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing väst - Tjena säljer denna väst som passar perfekt till hösten! Väldigt bra skick har du någon fråga så är de bara att skriva till oss!🍾💯 Byten är högst intresserade🔥
SAIL RACING VÄST - Säljer min Sail racing väst i storlek S den är fin och fräsch till sommarn skick på den är 10/10 den är knappt använd
Sail racing väst - Säljer en svart dunväst från Sail Racing som aldrig är använd och köptes för 2000kr. med dragkedja och två fickor framtill. Västen är lätt, och pris kan diskuteras vid snabb affär
Sail racing väst - Röd svart sail racing väst i storlek M som är använd ett fåtal gånger. Skicket är 9/10 och nypris är ca 2000kr. Mitt pris 800kr vid snabb affär 700kr
 Sail Racing väst  - Snygg svart väst från Sail Racing. Västen är i ett bra skick och storleken står att den är 170 men är S
Sail racing väst - Röd sail racing väst skick 10/10 inga hål och inga fläckar nypris 1299kr Den passar mig perfekt och jag är 172
Sail racing väst - Bra skick, sparsamt använd. Säljer eftersom den är för liten för mig.  Pris går att diskutera vid snabb affär.
Sail Racing Väst - Helt ny Sail Racing Väst använd 3/4 gånger. Allt fungerar perfekt och allt är precis som den lämnade affären. Ny pris är från 1800-3500kr. Säljer då för 1650kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.