Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jacka - Mörkgrön quiltad jacka från GinaTricot! I jättefint skick, förutom den nedersta knappen som inte alltid vill knäppas! Finns en extraknapp som jag kan skicka med om man skulle vilja försöka sig på att sy på en ny💞 Skirv privat för bilder på!
Grön jacka  - Supersnygg jacka💓wowsii, använd gärna KÖP NU‼️
Grön jacka med spetsdetaljer - Snygg grön jacka med volangkant nertill och dekorativa spetsband med små bollar över bröstet och ryggen. Jackan har knappar framtill och är långärmad. Köpt begangnad, men aldrig använd själv. Men bra skick!
Grön jacka - Den har knappt används. den har dragkedja och knappar, man kan ta bort snöret om man vill de också
Grön jacka  - Perfekt jacka nu för hösten och alla andra årstider om man vill de, den är super skön snygg och går att spänna åt i midjan
Grön jacka  - Cool gran jacka som är i bra skick från Zara! Storlek M men passar även för S 💕
Grön jacka - Grön jeansaktig jacka från Chelsea i göteborg. Oanvänd🥰
Grön jacka
Grön jacka - 89 Grön jacka - 90

Grön jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Woman Collection
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön kavajliknande jacka. Skön och lätt, ursprungligen från Woman Collection men köpt second hand. Stl 42 men sitter mer som en M.

sofiathun
sofiathun
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rutiga kostymbyxor - Från Ichi. Jag är 170 cm lång men de är lite korta för mig. Bra skick, inga tecken på användning. Rutigt mönster med lite mörkgrönt och svart.
Svart oversized kavaj - Svart oversized kavaj köpt second hand. Bra skick. Från Riley, står ej storlek men skulle tippa på ca en M/L.
Grön topp  - Jättefin grön topp från H&M. Använd endast fåtal gånger. Jättebra skick!!
Rutiga byxor Monki - Svart och vita rutiga byxor från Monki. Jättebra skick! Stl XS! True to size:)
Grått linne Brandy Melville - Supersött, ribbat grått linne från Brandy Melville. Sitter jätteskönt och är croppat. Fint skick! One size men passar ca en XS/S.
Beige byxor - Ett par beige baggy chinos-liknande byxor. Köpta secondhand, mycket bra skick! De är insydda lite i midjan men går mycket utmärkt att sprätta upp om så behövs! Lågmidjade! Stl L men eftersom midjan är insydd passar de mig som är S/M. Jag är 170cm.
Midiklänning ZARA - Jättesöt ljusrosa klänning från ZARA! Midi-längd - jag (på bilderna) är 170cm för referens!! Fint knyte i ryggen med rosett. Använd endast 1 gång så mycket fint skick!! <33 perfekt för balen!!
Oversized hoodie med tryck - Säljer en helt oanvänd marinblå hoodie med texten 'athletics IVER' på framsidan. Den är oversized och har en klassisk design med huva och långa ärmar. Supermysig invändigt!! Köpt på eventet ”Hip Hop Weekend” under Malmö Dance Week.
Beige läderjacka från Jofama - Säljer en snygg beige skinnjacka från Jofama i mycket bra skick. Perfekt för höst och vår, och ger en stilren look. Passar till både vardag och fest! Knappt använd, men köpt second hand via Sellpy.
Liknande annonser
Visa alla