Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljusbeige kappa med bälte och knappar
Ljusbeige kappa med bälte och knappar - 0 Ljusbeige kappa med bälte och knappar - 1 Ljusbeige kappa med bälte och knappar - 2 Ljusbeige kappa med bälte och knappar - 3 Ljusbeige kappa med bälte och knappar - 4

Ljusbeige kappa med bälte och knappar

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en lång, ljusbeige kappa med bred krage, knappar framtill och bälte i midjan. Materialet känns mjukt och har en ullig känsla, perfekt för kyligare dagar eller under våren. Den är i storlek S har endast använts några gånger. Den är fortfarande i nyskick

Qamar
Qamar
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus Beige kappa med bälte - Snygg ljus beige kappa med knappar och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar och två bröstfickor med lock. Perfekt för en stilren look. Knappt använt!
Ljusbeige kappa med bälte - Säljer en stilren ljusbeige kappa med knytbälte i midjan och klassisk krage. Jackan är långärmad och har en rak, elegant passform som ger en clean look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en snygg jacka till höst och vinter. Jackan har en defekt då den fick ett lite hål, den har också blivit lite nopprig. Om bild skulle önskas så är det bara att säga till
Ljusbeige kappa med knappar - Beige kappa från H&M som fungerar perfekt under höst/vinter. Delar av kappan är nopprig och har lite små fläckar (se bilder). Oversized i modellen.🤎 Fodrad insida för extra komfort.
Beige kappa med bälte och knapp - Säljer denna för den ej kmr t användning, helt ny. Man får med knappar som är kvar på lappen. As snygg!!!
Ljusbeige kappa - Kappa Vendela från Ellos använd två gånger. Nypris 1000kr
Ljusbeige kappa från BikBok - Säljer en stilren ljusbeige kappa från BikBok i storlek XS. Kappan har bred krage, knytbälte i midjan och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och elegant look.
Beige kappa med bälte och knappar - Snygg beige kappa med markerad midja tack vare knytbälte och två stora svarta knappar framtill. Lång modell med klassisk krage och raka ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look. Priset går att diskutera vid snabbt köp.
Beige kappa med knappar - Säljer en beige kappa i strl XS från Shein! 🤍 Pris: 50kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång