Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Guess skinnjacka
Guess skinnjacka - 89

Guess skinnjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Guess
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inköpt 2008 i New York. Riktigt fin och välanvänd.

Lasse Wöien
Lasse Wöien
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guess skinnjacka  - Jättefin skinnjacka från guess. Vet inte om den är äkta då jag köpte den på loppis, men är i jättefint skick. Den är tyvärr förliten för mig i armarna och därför säljer jag den. Det står ingen storlek i den men skulle säga att det är en xs-s.
Svart skinnjacka från Guess - Säljer en svart skinnjacka från Guess med dragkedja framtill och två bröstfickor med lock och knapp. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt diskreta detaljer på bröstet. Perfekt för dig som gillar en klassisk och stilren look. Stl M 12-14 år
Guess skinnjacka storlek M - Lite nopprig i mudden annars fint skick.
Guess skinnjacka, pilot modellen. - Köpt i usa för ca 2500kr. Storleken passar inte riktigt. Kan användas med eller utan luva. Konst läder inte skinn. Jackan är som M inte S. Pga USA modell.
Svart skinnjacka från Guess - Snygg svart skinnjacka från Guess med klassisk krage och flera silvriga dragkedjor framtill. Jackan har lång ärm och en croppad passform som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha en jacka som sticker ut.
Ljusrosa skinnjacka från Guess - Snygg ljusrosa skinnjacka från Guess med coola quiltade detaljer på axlar och nederkant. Jackan har dragkedjor vid fickor och ärmslut samt ett leopardmönstrat innerfoder. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren bikerlook.
Guess skinnjacka  - En svart skinnjacka från Guess. Har endast använts ett par gånger. Är i storlek 38/40.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med tryckknappar och en extra ficka på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en modern, sportig look.
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.