Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt - Säljer en skön overshirt som är perfekt nu till våren då den är för liten för mig. Endast använd ett fåtal gånger. Nyskick!
Crémevit overshirt från H&M  - Säljer en stilren vit overshirt från H&M i bomull, då den inte kommer komma till användning för min kille. Skivkar egna bilder på jackan vid intresse🙏🏼
Overshirt Bomull - Jag säljer den här tröjan då den endast användes 1 gång på studentskiva. Klädesplagget sitter bra mot armarna och är i bekväm passform.
Overshirt  - Overshirt/tunnare jacka i manchester tyg knappt använd, passar M/L
Beige overshirt från H&M - Snygg vit/beige overshirt från H&M med relaxed fit. Den har långa ärmar och knappar framtill samt två stora bröstfickor med knappar. Perfekt för lager-på-lager-stil.
HM Manchester overshirt - HM Manchester overshirt  Storlek: S Skick: 9/10 Pris: 300kr
Ljusgrå overshirt från H&M - Snygg ljusgrå overshirt från H&M med klassisk krage och stora svarta knappar. Jackan har tre praktiska fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till olika outfits.
Overshirt
Overshirt - 89 Overshirt - 90

Overshirt

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg overshirt från hm som jag bara har användt 1-2 gånger Under hösten. Den är perfekt nu till sommaren.

Max
Max
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hugo boss pike  - En Hugo boss pike i bra skick i storlek M/L, det enda är ett litet hål som jag lagat på baksidan som ni kan se på bild 3. Nypris ligger runt 700kr men jag säljer den för endast 249kr
Jacka - Riktig snygg jacka från tommyhilfiger perfekt nu till hösten och vintern. Jackan är bara använd 2-3 gånger så den är i bra skick. Nypris är 1500
Moncler jacka  - Säljer denna snygga moncler jacka då den längre inte används. Sitter som M/L och är i monclers storlek 4 och den är i skick 8,5 av 10. Köpte den ny av en grabb här på Plick och han sa att den var äkta så går efter det( därav det låga priset).
Replay Hyperflex jeans blå herr - Säljer nästintill helt nya replay anbass hyperflex, de är använda 1-2 gånger eftersom det är försmå i midja för mig. Skick är 9,5/10 det är inprincip helt nya.
Liknande annonser
Visa alla