Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Höstkappa
Höstkappa  - 89 Höstkappa  - 90 Höstkappa  - 91

Höstkappa

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin Höstkappa som är köpt på Tessie i Gbg! Knappt använd mycket bra skick💓

Filippa Herentz
Filippa Herentz
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Höstkappa - Superfin kappa/jacka som är varm nog för hösten💞
Höstkappa  - Jättefin kappa/jacka med snygga detaljer! Passar till många olika outfits och tillfällen💖
Höstkappa  - Säljer min fina kappa från Kappahl. Köpt förra hösten för 800kr🫶
Höstkappa - Jättesnygg kort höstkappa som bara är använd ungefär 1 gång. Nypris är ungefär 800kr, Säljer för bra pris då jag är i behov av pengar😅🥰 Kan gå med på att sänka priset vid snabb affär!
Höstkappa  - Superfin lite kortare kappa. Endast använd väldigt fåtal gånger så den är som ny! Normal i storlek.
Fin höstkappa - Kappa i storlek 40 från NA-KD i bra skick! Perfekt nu till hösten 🍂
Höstkappa  - Jacka som passar bra till höst & vår, säljer då den inte kommer till användning❤️ köpare står för frakt
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.