Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Colmar jacka
Colmar jacka  - 89 Colmar jacka  - 90 Colmar jacka  - 91

Colmar jacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Marinblå

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek: 40

Hedda 🧚🏼‍♀️💗⚡️🍒
Hedda 🧚🏼‍♀️💗⚡️🍒
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Colmar jacka  - Säljer min colmar jacka som är helt ny💙säljer den pågrund av att jag då har fyra stycken och inte har använt den här förutom en gång, prislappen och allt finns kvar och den är köpt för 3499kr och jag säljer den för 2500kr då den är helt ny💙
Colmar jacka  - Colmar dunjacka i fint skick, den har använts ibland och är i väldigt bra skick. Passar till tjejer och killar. Storleken är ganska liten så den passar xs kille och s tjejer
Colmar jacka  - Jätte fin colmar jacka i bra skick är lite för liten för mig tyvär.
Colmar jacka  - Säljer nu min colmar jacka. Knappt använd perfekt till hösten
Colmar jacka blå - Säljer denna bra skick köpt för över 3000 storlek S
Colmar Jacka - Som ny, använd typ tre gånger. Storlek xs, färgen navy. Nypris 3595kr.
Colmar jacka - Nästan oanvänd colmar jacka har använt den 10 gånger perfekt höst jacka
Colmar jacka - Skitsnygg jacka från colmar! Tunn och perfekt till höst, vår, och sommar! Enda defekten är ett litet hål i ena fickan, annars är den som ny 🤩Pris kan diskuteras!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven. Bytes/säljes. Har en defekt (bild 4) har ej testat tvätta bort defekten man kan testa vid önskemål 🤗
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!