Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Stone island väst
Stone island väst - 89 Stone island väst - 90 Stone island väst - 91 Stone island väst - 92

Stone island väst

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Marinblå

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå, använd vid få tillfällen, hängaren har gått sönder annars 9/10 i skick

Olle Thuresson
Olle Thuresson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stone island väst  - Säljer nu en stone island väst i nyskick! Storleken är 164 men den sitter väldigt stort, som en S/M. Nypris ligger på 4000kr! Hör av er vid funderingar.
Stone island väst  - Inprincip nyskick, 10/10 köpt på NK Göteborg. Färg är en djup och ganska mörk blå. Sizen är 12y men stone island har alltid varit lite stora i storlekarna. Priset är inte satt i sten!
Stone Island Väst Marinblå - Säljer denna snygga Stone Island väst eftersom jag vuxit ur den. Modellen heter Stone Island Junior Nylon Down Vest och har utfällbar luva. Nypris ligger runt 4000kr. Skick 9/10. Jag hittar ingen lapp som säger storleken, men den passar mig nu, praktiskt taget(182cm), och passar som en XS/S, trots att det är en junior. Jag har inte heller något kvitto eftersom jag köpt den av en kompis, men den är äkthetsverifierad genom certilogo.
Stone Island - Snygg mörkblå overshirt från Stone Island med dragkedja framtill, bröstficka och klassisk patch på ärmen. Overshirten har en clean look och är tillverkad i ett lätt material som passar perfekt för lager-på-lager. Långärmad och med krage för en stilren vibe.
Stone island väst - Äkta Stone island väst med lite defekter. Går enkelt att fräscha upp med en tvätt och nål samt tråd. Storlek L
Stone island  - Stone island soft Shell jacket  8/10 i skick kan behövas en tvätt sen är den nästan som ny skick  En skit snygg jacka som jag nu säljer för den är har blivit för liten för mig.  Kan frakta och mötas up! (Obs vid snabb köp får du den biligare)
Svart väst från Stone Island - Svart väst från Stone Island med klassisk logga på bröstet. Västen är skön och stilren.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.