Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Stone Island vinterjacka
Stone Island vinterjacka - 0 Stone Island vinterjacka - 1 Stone Island vinterjacka - 2

Stone Island vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3399 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en svart/grå vinterjacka från Stone Island med ikonisk patch på ärmen. Jackan har hög krage, flera fickor med dragkedja och en clean, modern look. En otroligt fin jacka som jag köpte förra vintern och är otroligt skönt samt klarar av mycket kyla. Nypris 9000kr, hör av er vid minsta fundering och PRIS kan diskuteras!

VIGGO
VIGGO
(17)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stone Island Vinterjacka - Skön o fet Stone Island Vinterjacka
Stone Island vinterjacka  - Säljer en Stone Island vinterjacka som köptes 15 februari på NK. Jackan är använd ytterst få gånger och är praktiskt taget helt ny. Storleken är 14 years och passar bra för någon som är runt 165-170cm lång +/- 5cm.
Stone island vinterjacka - Storlek 158-164, använd fåtal gånger och har inga skador eller fläckar etc. Nypris runt 8000kr
Vinterjacka Stone Island - Helt nya med märkning.
Stone Island svart vinterjacka  - Säljer en svart vinterjacka från Stone Island. Mycket bra skick och varm. Jackan har en praktisk luva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar, och den är långärmad. Storlek: XL-L Nypris: 9250kr
Stone Island väst - Riktigt fet Stone Island väst, använd under våren men är i riktigt fint skick, unik och perfekt för kommande säsonger💫💯. Självklart äkta, kvitto finns. Hör gärna av er vid flera frågor eller funderingar🙌💯.
Stone Island windbreaker - Hejsan säljer nu min jacka som jag köpt i våras använd den i vår och höst den är i storlek S och passar mig som är 180 och väger 59-60 men med en åtdragbar midja passar den nog många den är köpt i deras butik och har kvitto den kostar runt 7000 ny och är i väldigt bra skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.