Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Suprem Plaid Jacket - Mäktig jacka som e ganska rare  Superbra skick  Bra boxy fit  TTS
Supreme Hooded Stadium Jacket - Brand new with receipt from Stockx. Size L
Vintage Varsity jacket - Jag köpte jackan i Paris för något år sedan, säljer den pågrund av att jag har för många jackor!
Varsity Jacket  - Sjukt snygg varsity jacket som passar perfekt nu inför sommaren och hösten. Jackan är köpt vintage men är bara använd ett fåtal gånger. Priset var 1200 kr men jag säljer den för 700 kr. Jackans size är L men är ganska liten i storleken och passar både M och S.
varsity jacket - Clean varsity jacket
Supreme South2 West8 Jacket - Köp den om du vill den är fin 💯
Vintage Supreme varsity jacket
Vintage Supreme varsity jacket - 0 Vintage Supreme varsity jacket - 1 Vintage Supreme varsity jacket - 2

Vintage Supreme varsity jacket

Storlek: Large
Kategori: Jackor
Märke: Supreme

1450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Som ny, köpt på herr Judit i Stockholm. Storlek Large

Theoingvarsson
Theoingvarsson
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Converse x bandulu - Converse collab med bandulu. Ganska sällsynt collab då de gjorde få modeller av converse. Skorna har tecken på användning men det är mest på snörena. Det tillkommer helt nya snören samt låda.
Vintage Champion sweater - Svart vintage Champion tröja. Tecken på användning men fortfarande bra skick. Inte solblekt. Storlek L
Liknande annonser
Visa alla