Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dunjacka/puffer
Dunjacka/puffer - 89 Dunjacka/puffer - 90 Dunjacka/puffer - 91

Dunjacka/puffer

Storlek: M, L, XL
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skön vinterjacka dun.

Knut Widsteen
Knut Widsteen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
The North Face Puffer Dunjacka - 700 - Köpte denna förra vintern, den är väldigt tjock och håller värme bra. Har kvar kvitto.
Puffer jacka  - Säljer denna magiska puffer jacka ifrån Asos helt slutsåld och sitter lite box. Skicket är super bra och inga defekter. Färg svart och storlek small
Corvidae Puffer - Riktigt fet Corvidae jacka köpt här på plick som tyvärr var för stor. Luvan och armarna är avtagbara vilket gör att den passar bra även under varmare dagar. Pris kan diskuteras, skriv om du har frågor💕Kan bytas mot mindre storlek oxå💕
Dickie puffer - Sälja pga fel storlek för mig knappt använd
 Burberry puffer  -  Burberry puffer med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i svart, vitt och rött, dragkedja och knappar framtill samt två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Prisen kan  diskuteras!!
Nike puffer - Nike vintage puffer from 1992! Sizing LENGHT - 62 Cm SLEEVE - 52,5 Cm  WIDTH - 52 Cm 12-16 US EU 152-158
Puffer jacka  - Puffer jacka utan luva ganska bra kvalitet, värmer ganska bra och är perfekt för vintern, våren och hösten
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten