Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy jacka - Använd några gånger men är i jättebra skick💞
Teddy jacka  - Söt jacka som tyvärr är för stor på mig, passar M-L 😢😢🥰🐻 från H&M
Teddy jacka - Superfin slutsåld Teddy jacka, nypris 299kr. Strlk L passar S/M oxå!💞
Teddy jacka - Superfin Teddy jacka från Hm i storlek L💕sparsamt använd. Passar mellan S/L beroende på hur man vill att den ska sitta
Teddy jacka  - Super fin teddy jacka i storlek M. Den är ganska tjock och går att använda i lite kallare väder💕
Teddy Jacka - Säljer denna teddy jackan från barnavdelningen i H&M som passar som S. Säljer pågrund av att den inte kommit till användning.
Teddy jacka - Från Mango. Aldrig använd
Teddy jacka - Säljer min teddyjacka då jag köpt en ny men super mysig nu till hösten
Teddy jacka
Teddy jacka - 0 Teddy jacka - 1 Teddy jacka - 2 Teddy jacka - 3

Teddy jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: New Yorker
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin Teddy jacka, liknande den från h&m. Är i st XL men passar även L. Helt ny och oanvänd!

Doris
Doris
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta boots med dragkedja - Snygga svarta klackar i skinn, perfekt för både vardag och fest. Stilrena och lätta att matcha med olika outfits.
Rosa väst från TrekMates - Snygg rosa väst från TrekMates med dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Västen har en hög krage och är ärmlös, vilket gör den idealisk för utomhusaktiviteter.
Blå vindjacka från WearColour XS - Blå vindjacka från WearColour i storlek XS med vit dragkedja, huva med snörning och flera praktiska fickor med knappar, funkar till alla väder. Använd ett fåtal gånger. Perfekt för dig som gillar att vara ute och röra på dig.
Ljusblå velourbyxor Juicy Couture - Mysiga ljusblå mjukisbyxor från Juicy Couture i mjuk velour. Lite rostiga på bakfickorna se bild tre. Men annars bra skick.
Topp från Gina ⭐️ - En jätte söt topp från Gina som är perfekt för sommaren! Aldrig använd, tog av prislappen lite för fort! St 170
Jätte fin mini skirt💗😙 - En super snygg mini skirt från Gina, använt den ett fåtal gånger men tyvärr har den blivit förliten.
Ljusblå stickad tröja - Mysig ljusblå stickad tröja, inte super mycket använd men har lite noppror (se bild 2) !FÖRSTA BILDEN ÄR LÅNAD!
Jeanskjol med rosa volangkant - Snygg kort jeanskjol i ljusblå färg! Köpt från en vintage butik i Stockholm så den är limited edition. As snygg model och färg! Är lite osäker på storlek men skulle säga  M/ W28. Helt ny aldrig använd men inga prislappar fanns när jag köpte den!
Vit student kläning! - Söt vit kortklänning perfekt för studenten eller skolavslutning! Jätte fin och bara använd vid ett tillfälle så den är så gott som ny!
Super fin långklänning! - En jättefin långklänning perfect för balen eller bara en svensk sommar! Den är i st 40 men skulle säga att den sitter som en 38! Endast använd en gång!
Liknande annonser
Visa alla