Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Orange teddyjacka
Orange teddyjacka - 89 Orange teddyjacka - 90 Orange teddyjacka - 91

Orange teddyjacka

Storlek: XS/S/M
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte denna för ca 1,5 år sen och har inte används alls mycket Asball och supermysig Storleken är xs men denna passar S/M Från junkyard🔥 Nypris 400

Nellie Göök
Nellie Göök
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange teddyjacka med dragkedja - Säljer en orange teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor med dragkedja och en bröstficka med knapp. Perfekt för dig som gillar en chill och cozy stil. Materialet är mjukt fleece-liknande och jackan har en loose passform.
Orange teddyjacka med dragkedja - Supermysig orange teddyjacka som är perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och en stor huva för extra värme. Jackan är i mycket bra skick och känns som att ha på sig ett mjukt moln. Perfekt för höst och vinter! Storlek 36
Orange teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig orange teddyjacka med krage och dragkedja framtill. Jackan har en boxy passform och är tillverkad i mjukt syntetmaterial som ger en mysig vibe. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar och ger en trendig look.
Orange teddyjacka från Junkyard/Fila XS  - Orange teddyjacka från Junkyard i storlek XS. Jackan har en mysig, fluffig fleeceyta, hel dragkedja framtill och en kontrastfärgad bröstficka med FILA-logga och dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och komfort.
Teddyjacka  - Mysig jacka från Weekday. Köpt sedan 2 år tillbaka.
Orange och marinblå vinterjacka - Snygg och funktionell orange och marinblå vinterjacka med huva och dragkedja. Jackan har praktiska fickor med dragkedjor.
Orange teddyjacka - Säljer en oanvänd supermysig orange teddyjacka som är perfekt för höst och vinter. Jackan har en dragkedja framtill och är i mycket bra skick. Den är fluffig och varm, perfekt när det är kallt ute.
Orange jacka från C.P. Company - Snygg orange jacka från C.P. Company med unika glasögon i huvan. Jackan har dragkedja framtill och är perfekt för en cool och urban stil. Den är långärmad och har en modern design som sticker ut. Glasögonen på jackan kan man ta bort om man inte vill ha dem. Man kan också sätta ihop den med luvan för att ha på sig dem eller ha dem på luvan.👍👍
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Ny j Lindeberg Bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍