Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Toteme jacka
Toteme jacka - 89 Toteme jacka - 90 Toteme jacka - 91

Toteme jacka

Storlek: ?
Kategori: Jackor

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris 6500kr. Skick: som ny. Mitt pris: 3500kr. Slutsåld på hemsidan!

Jodiann Williams
Jodiann Williams
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Toteme jacka - SÅÅ snygg
Grön toteme jacka - Grön Toteme jacka! SUPER snygg!! Min favvo❤️❤️ i super bra skick!!
Toteme jacka strl s - Säljer denna fina toteme inspirerade jackan! Så fin!! Strl s
TOTEME  - TOTEME leather jacket 📌det är helt ny och oanvänd säljes billigt‼️nytt kostar runt 20-22k. Finns i Helsingborg
Toteme kappa - Toteme kappa i storlek S, passar upp till L. Väldigt varsamt använd, super fint skick!
Beige/grön croppad kavaj från TOTEME - Kavaj från TOTEME i beige/grön med dubbelknäppning och breda slag. Jackan har långa ärmar och har satin liknande innan foder. Kavajen är från början en lång kavaj som är uppsydd se sista bilder på hur den är sydd. Inget man se utan är bara på insidan av kavajen.
Toteme Teddy Shearling Clasp Jacket - Säljer min älskade teddy jacka då jag har andra liknande⭐️Väl använd men även väl omhändertagen🫶🏼 Köpt på Vestiaire Collective🤍 INTE MINA BILDER.  Redan halva priset så inga bud tack! Skriv till mig så löser vi betalningen ❤️
Svart toteme scarf jacket - Andvänd skick Nypris 7 500kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.