Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Trapstar jacka
Trapstar jacka - 0 Trapstar jacka - 1 Trapstar jacka - 2 Trapstar jacka - 3 Trapstar jacka - 4

Trapstar jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min gamla Trapstar jacka köpt 2021 använd under 1 vinter i strl XS. Köptes för 5 tusen

Ida Magaya
Ida Magaya
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trapstar Jacka  - Snygg Trapstar jacka, använd en vinter men fortfarande i mycket bra skick. Varm och bekväm och perfekt till vintern. 🤍
Trapstar Jacka - Helt ny glansig trapstar jacka. Unisex. Dm för fler bilder, pris kan diskuteras.
Trapstar jacka - Svart vindjacka från Trapstar med huva och dragkedja framtill. Jackan har en rund logotyp på bröstet och stor broderad Trapstar-text på ryggen. Snygg streetstil med snörning vid huvan och praktiska fickor. Perfekt för dig som gillar urban vibe.
Trapstar Jacka - Säljer Trapstar jacka i storlek Xs
Trapstar jacka - Trapstar jacka i storlek S. Helt nytt skick. Har använt max 5 gånger.
Trapstar jacka - Hej! Säljet nu min teapstar jacka i storlek M som inte används längre har använt de ca 3 gånger. Sick 10/10 priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär. För fler frågor eller bilder så är det bara att skriva. Mvh: Farre
Trapstar jacka - Aldrig använd
Trapstar jacka  - Säljer denna trapstar jacka använd ett få antal gånger.   Storlek s men passar även xs
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras