Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kort trenchcoat
Kort trenchcoat  - 89 Kort trenchcoat  - 90 Kort trenchcoat  - 91

Kort trenchcoat

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt second hand men själv bara använt 1 gång kort stund. Jätte bra skick och jätte fin och classy på😍

S
S
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kort trenchcoat  - Svart trenchcoat från hm  Väl använd men bra skick
Kort trenchcoat  - Kort trenchcoat (jacka) från Ivan Grundahl i strl 38, jackan är boxig och faller fint, stängs med knappar och är i superfint skick.
Svart kort trenchcoat  - Jättefin svart trenchcoat i storlek 36. Lite kortare modell och fint skick 🫶
Kort trenchcoat 300:- - Kort trenchcoat i bikermodell, med pälsarmar. Storlek XS/S. Använd fåtal gånger, jackan är i bra skick.
Kort tunn trenchcoat - Tunn  midi trenchcoat från Vero Moda i relativt oanvänt skick.
Kort trenchcoat från vero moda - Kort trenchcoat från vero moda. Jag har vikt upp den så den är egentligen något längre, medföljer även ett skärp. Köpt på plick och i bra skick!
Kort trenchcoat  - Begie trenchcoat passar till allt skit snygg säljer för den är för liten
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷