Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vår/sommar jacka
Vår/sommar jacka - 89 Vår/sommar jacka - 90 Vår/sommar jacka - 91

Vår/sommar jacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Beige

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunn, fin, ljusbeige Jack till både jeans och finklädd.

Alexandra
Alexandra
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vår/sommar jacka  - Står M 38 som storlek  Använd några gånger  Vero Moda  Beige Bomull/Denim
Vår/sommar jacka!! - Säljer en beige vår/sommar jacka, som jag knappt andvänt!!
Vår/sommar jacka  - Väldigt fin kort ”kappa” som tyvärr knappt kommit till användning så den är som ny!🤗 passar perfekt till sommaren😍
Vår/sommar jacka - Beige vår/sommarjacka i jeans-material! Kan även användas som overshirt! Bra skick, använd fåtal gånger. Säljer pga inte riktigt min stil längre💘 Jackan är i strl xs men sitter som M på mig så gissar att det är meningen att den ”ska” sitta oversized
Vår jacka  - Så himla fin jacka från nakd, här används 2 gånger! Den har lite suddiga smink fläckar på kragen men går att tvätta bort lätt med vatten! 🥰 annars helt som ny. Köpte den för 1000 som nu är slutsåld!
Säljer min vår/sommar jacka! - Jag säljer den på grund av att den är för liten. Jag köpte den ny i somras och används ungefär 4 gånger. Den är i fint skick och har inga skador på något sätt.
Jättefin vår/sommar jacka - Bara använd 3 gånger, från Gina. Säljes då den känns lite för stor för mig. Jag på bilderna är 166 cm. Nypris ca 600 kr. Ute efter snabb affär 💗💗
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!