Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kort kappa
Kort kappa - 89 Kort kappa - 90 Kort kappa - 91

Kort kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Bik Bok
Färg: Grå

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Kort kappa från bikbok i stl S.

Smilla Isaksson
Smilla Isaksson
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kort kappa - Jag säljer min jättefina trendiga vår/höst jacka ifrån kaphal, väldigt fint skick!🙌🏼💗
Kort kappa - En superfin grå kappa från NAKD. Säljer då jag har flera andra🤍NYPRIS: 800kr, i bra skick förutom lite nopprig men går att ta bort. SÄLJES INTE LÄNGRE PÅ HEMSIDAN. hör av dig om du har frågor
Kort Kappa - Vacker kort kappa 🌟
Kort kappa - En egen klippt kort kappa som jag älskar men som tyvärr är för kort i armarna för mig. Perfekt nu till vår
Kort kappa  - Älskar verkligen denna jackan men har en del korta kappor och denna har kommit till minst användning tyvärr. Den är i storlek L men jag har vanligtvis S/M på jackor och toppar så L motsvarar inte storleken! Nypris är 799 kr och den är från vero moda!
Mörkgrå kort kappa - Säljer en mörkgrå kort kappa med bred krage, stora fickor framtill och knäppning med två knappar. Jackan har en rak, boxig passform med långa ärmar och stilrena detaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Kort kappa  - Säljer den här kappan då den inte kommer till användning nå mer, lite knottrig men fortfarande väldigt fin❣️Priset kan diskuteras
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.