Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart parkajacka med päls från Nobis - Parkajacka från Nobis i svart med stor huva och fluffig päls i beige/bruna toner. Jackan har flera praktiska fickor med lock, ribbade muddar och dragkedja framtill. Insidan har snyggt broderat emblem. Perfekt för kalla vinterdagar. En riktigt varm vinterjacka. Motsvarar M i storlek skulle jag säga.
Svart parkajacka med huva från Nobis - Svart parkajacka från Nobis med stor huva och flera praktiska fickor framtill. Jackan har dragkedja och tryckknappar, lång ärm och en stilren look. Perfekt för kalla dagar med sitt rejäla material och klassiska design. Ny pris på jackan ligger på 12000kr
Nobis dunjacka - Varm och snygg vinterjacka från Nobis, korta modellen. Älskad och välanvänd men har mer att ge. Slumpas pga platsbrist och urväxt. För dig som inte kräver nyskick att fynda en dyr-jacka inför vintern! Avtagbar huva och pälskrage (fixerad med stålband, se sista bilden. Har använt utan pälsen pga sliten). Fyllning av dun och fjäder.
Svart parkajacka med päls från Nobis - Säljer en stilren svart jacka från Nobis med avtagbar päls på huvan. Nypris på jackan ligger på 10 000kr. Jackan har flera praktiska fickor med knappar och en diskret logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Storlek L barn. Priset kan diskuteras!
Nobis vinterjacka äkta päls - Säljer min vinterjacka i storlek S/M då den inte blir använd, bra skick och nypris är 10.990.
Svart parkajacka från Nobis - Säljer en stilren svart parkajacka från Nobis med pälsdetaljer på huvan. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Dunjacka - En svart skinn aktig dunjacka. Köpt från Zara, org pris:900 kr. Den är kort, har luva och fickor för förvaring. Storlek S. Använd fåtal gånger, ser ut som ny.
Dunjacka  - En mycket varm dunjacka från dickies med avtagbar luva och päls i fickorna. Innerficka finns, inga fläckar eller skador. Den är oversize så är en storlek S som är som en M.
Nobis Dunjacka
Nobis Dunjacka - 89 Nobis Dunjacka - 90 Nobis Dunjacka - 91

Nobis Dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Nobis
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart dunjacka från Nobis. Grundaren till Canada Goose skapade ett nytt märke, denna är Nobis version på Expedition. Väldigt varm, 100% dun. Nypris över 10k. Bilder finns!

Fogazzi
Fogazzi
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
J.Lindeberg Vattentät light  Bomber - Storlek M, köpt av mig på Åhléns. Sparsamt använd. Tunn jacka!
Guldiga snäckformade örhängen Eia Vaia - Snygga örhängen i snäckform från Eia Vaia. De är i blank guldfärg och har en cool, skulptural design som verkligen sticker ut. Perfekta för dig som vill ha något unikt och trendigt i smyckeslådan.
Svart keps från Versace - Svart keps från Versace med böjd skärm och justerbar rem baktill. Kepsen har en klassisk design med vit broderad logotyp framtill. Tillverkad i bomullstyg som ger en stilren och sportig look.
Liknande annonser
Visa alla