Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89 Vinterjacka  - 90 Vinterjacka  - 91

Vinterjacka

Storlek: Small
Kategori: Jackor
Färg: Svart

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Lång vinterjacka, strl: S Helt ny Pris går att diskutera

Maja Olsson
Maja Olsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - Säljer nu min vinterjacka ifrån rockandblue i storleken 38.  Den är aldrig använd
Vinterjacka - Jacka från Svea. Knappt använd säljs för att jag fått en annan jacks
Vinterjacka  - Vinterjacka med fuskpäls i märket Saint Vincent, endast använd 1 vinter, storlek S. Utan några defekter. Perfekt nu till kylan. Kan fraktas, men köparen står för frakten💕
Vinterjacka - Svart jacka perfekt till vintern och nu när det blivit lite kallare. Använts en del förra vintern så den är inte i nyskick.
vinterjacka  - en svart vinterjacka från dobber.  varm och endast använd en vinter!! köptes för cirka 1000kr och säljes för 700🤍 står storlek XS men passar mer som en M då den är oversized 🙏🏻
Vinterjacka  -  Dunjacka från Chiara Forthi knapp använd. Ny pris 2299 - Vattenavvisande impregnering - Tvåvägsdragkedja  - Framfickor med dragkedja  - Innerficka  - Avtagbar fuskpäls  - Fodrad
Vinterjacka  - En varm och skön vinterjacka som är kroppad. På första bilden ser man att de är ett litet hål men det går ju att laga. Annars i bra skick. Frakt tillkommer
Vinterjacka - !!bilder från min Vinted!!!  Jacka som jag inte använt på länge. Den är väldigt skön och håller dig varm för vintern. Slutsåld överallt. Pris kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform