Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dunväst med luva
Dunväst med luva - 89

Dunväst med luva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S, fint skick

Emelie Persson
Emelie Persson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunväst med luva  - Snygg svart dunväst med dragkedja och luva. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla värmen utan att kompromissa med stilen.
Svart quiltad dunväst med luva - Snygg svart dunväst med quiltad design och dragkedja framtill. Västen har en stor luva med snörning och två fickor på sidorna. Perfekt för lager-på-lager-stil under kyliga dagar.
Svart dunväst med luva - Svart dunväst med dragkedja framtill och luva. Västen har ett stilrent, quiltat mönster och är något längre i modellen. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits.
Svart dunväst från Zara med luva - Svart dunväst från Zara med snygg quiltad design och dragkedja framtill. Västen har en hög krage och en  luva, perfekt för lager-på-lager-stil. Passformen är figurnära och västen är enkel att matcha till olika outfits.
Svart dunväst med luva - Säljer en svart väst med luva, har knappt använt den💕 Nypris: 520
Svart dunväst med luva - Svart dunväst från Next med hög krage och dragkedja framtill. Västen har två praktiska fickor med dragkedja och en quiltad design som ger en cool och puffig look. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Kappa med luva!  - Pris är reducerbart🩷I princip ny! Köpt för 600 på New Yorker förra året. Den har stor luva. Materialet är mocka typ och den är väldigt tjock. Har tre vals knäppning då de finns två rader av knappar hårdare och lösare. Samt midjebandet då.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras