Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kavaj i sammet
Kavaj i sammet - 89 Kavaj i sammet - 90 Kavaj i sammet - 91

Kavaj i sammet

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Vila

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin men har lite rost liknande fläckar i nacken :( Köpt förmodligen mellan 2000-2010

Madeleine Aspberg
Madeleine Aspberg
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rock i sammet - Säljer denna coola rocken då den inte kommer till användning!💕inga defekter!
Svart kavaj i sammet från PTA - Säljer en vintage snygg svart kavaj i sammet från PTA med markerade sömmar och tre knappar framtill. Fråga för fler bilder. Aldrig andvänd🥰
Svart sammet kavaj - Elegant svart kavaj i sammet med knappar framtill. Den har en figurnära passform och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Passar bra till både formella och avslappnade tillfällen.
Rosa kavaj i sammet - Säljer nu min rosa sammets kavaj då den inte kommer till användning längre. Väldigt fint skick. Jag har endast användt den 2 gånger men den är väldigt fin till någon som gillar lite färg. Kan fixa bättre bilder vid intresse.
Vit kavaj från H&M i bouclé - Snygg vit kavaj från H&M i bouclé-tyg med dubbelknäppning och klassiska slag. Jackan har två fickor med lock framtill och en strukturerad, lite lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med lite edge.
Vit kavaj i linne från H&M - Snygg vit kavaj från H&M i linne med klassisk krage och en knapp framtill. Två fickor med lock och svarta knappar vid ärmsluten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och fräsch look.
Blommig kavaj från Vila i XS - Snygg kavaj från Vila i krämvit färg med blommigt mönster i rött och blått. Kavajen har klassisk krage, två fickor framtill och knäppning med knapp. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar