Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jeansjacka- VILA
Jeansjacka- VILA - 89 Jeansjacka- VILA - 90 Jeansjacka- VILA - 91

Jeansjacka- VILA

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Vila
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå jeansjacka i storlek S från VILA. Aldrig använd - ordinarie pris 599kr.

Tilda Olofsson
Tilda Olofsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeansjacka Vila - Jeansjacka från vila i strl S
Jeansjacka Vila - Jättefin jeansjacka från Vila som nästan är helt oanvänd, köpte nyligen och har använt en gång, men den är aningen stor på mig då jag vanligtvis är en 32!💕💞💓
Jeansjacka från Vila - Säljer jeansjacka från Vila i storlek S. Figurnära modell. Superfin. Knappt använd.
Blå jeansjacka från VILA - Snygg klassisk blå jeansjacka från VILA med bruna knappar och kontrastsömmar. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till allt.
Blå jeansjacka från Vila, storlek S - Snygg klassisk blå jeansjacka från Vila i storlek S. Jackan har krage, två bröstfickor med knappar och långa ärmar. Stängs med knappar framtill och har en normal passform. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Jeansjacka från Vila - Jeansjacka från Vila i storlek S. Jackan är endast använd fåtal gånger och i mycket gott skick.
Jeansjacka från Vila  - Jeansjacka från Only i storlek 36. Jackan är sparsamt använd och i gott skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.