Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka | friendtex
Skinnjacka | friendtex - 89 Skinnjacka | friendtex - 90

Skinnjacka | friendtex

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Färg: Grön

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage skinnjacka som sitter som storlek M

Oscar
Oscar
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
mörkgrön skinnjacka  - superfin grön/olivfärgad vintage jacka från torsten albertsson. storleken är oversized; XL.
Skinnjacka från Zara - Snygg olivgrön skinnjacka från Zara med klassisk bikerstil, breda slag, dragkedjor på ärmarna och bälte i midjan. Jackan har en cool oversized passform och detaljerade sömmar som ger extra edge till din look.
Skinnjacka - Sitter som en bomberjacka. Köpt vintage, lite blekt i nacken men annars i fint skick
Skinnjacka - Svart skinnjacka i en herrmodell/ unisex, storlek M från ONLY. I nyskick!💕 fakeskinn
Grön skinnjacka med nummerdetalj - Säljer en cool grön skinnjacka med vita ränder och en svart cirkel med siffran 10 på bröstet. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik stil!
Oversize skinnjacka - Oversize skinnjacka i använt men väldigt bra skick, köpt här på plick men säljer då den inte kommer till användning. ⭐️ Många fickor, både på utsida och insida. Skriv vid frågor!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.