Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa med mönster
Kappa med mönster  - 89 Kappa med mönster  - 90 Kappa med mönster  - 91

Kappa med mönster

Storlek: S/m
Kategori: Jackor

170 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Har själv köpt kappan second hand och trots lite slitningar så fungerar den ändå utmärkt 😊

emmalidforss
emmalidforss
(66)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa med mönster -  använd ett fåtal gånger, från hm och perfekt till hösten 💗(lånade bilder)
Gråmelerad kappa med mönster -  Snygg gråmelerad kappa med diskret fiskbensmönster och rak passform. Jackan har lång ärm, ståkrage och är fodrad med slätt tyg på insidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska ytterplagg.
Vit kappa med svart mönster - Kappan är helt ny endast använd en gång, perfekt till våren/hösten då den är lite tunnare i materialet.
Svart kappa med bälte och mönster - Svart lång kappa med bälte i midjan och dekorativa ljusa sicksack-detaljer längs krage, ärmslut och nederkant. Kappan har lång ärm och en oversized känsla, perfekt för att lyfta din outfit.
kappa - fin beige kappa från h&m. har synliga fläckar på baksidan!🤍
Kappa - Säljer denna mönstrade kappa/kavaj.
Kappa - Säljer denna kappa som är en perfekt brun och beige jacka nu till hösten🍁 Jag hittade den i en garderob här hemma och vet inte mer om märket än att det är en märkes kappa💕 storleken är 38 men passar även mig som vanligtvis har 36!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Marinblå jacka från Lyle & Scott, Field jacka - BUDA GÄRNA!Säljer en skit snygg Field jacka från lyle & scott. Rikigt bra nu till våren! Jag säljer eftersom jag precis har växt ur den. Han på bilden är ca 168 cm så jag skulle säga att mellan 163-170 så sitter den perfekt🤩! Hör gärna av dig vid frågor, pris kan nog diskuteras.