Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart Woolrich vinterjacka
Svart Woolrich vinterjacka - 89 Svart Woolrich vinterjacka - 90 Svart Woolrich vinterjacka - 91

Svart Woolrich vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Woolrich
Färg: Svart

3900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Woolrich vinterjacka. Använd fåtal gånger. Skulle beskriva jackan som figursydd.

Susanne
Susanne
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka från Woolrich - Pris kan diskuteras. Super fin och varm vinterjacka från märket Woolrich. Pälsen går att ta av och det ger jackan en helt annan känsla. Köpt för omkring 10 000 kr. Swipea för att se hur den sitter på 🤍
Woolrich Vinterjacka  - Jätte varm o skön inför vintern. Äkta päls och den är i bra skick. Nypriset är 9800kr (Pris kan diskuteras) + (Tryck gärna på köp nu) ❤️
Vinterjacka från woolrich - Säljer min vinterjacka som är köpt för nått år sedan från woolrich, jätte fin slim fit jacka. Väldigt få tecken av användning, köpt för 11.000kr. Storlek M men kan även användas för av folk med storlek S
Svart vinterjacka från Woolrich - Säljer en svart parkajacka från Woolrich med pälskantad huva och knappar framtill. Jackan har en klassisk design med praktiska fickor och dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Vinterjacka från Woolrich - Vinterjacka från woolrich. Storlek 12 men passar till en som är XS och 1.60 lång.
Woolrich vinter jacka - Denna vinterjacka från Woolrich i storlek (S) är i utmärkt skick, vilket gör den till ett perfekt val för den kommande säsongen.Med minimalt slitage och inga synliga skador är denna jacka redo att hålla dig varm och stilfull under vintern.
Woolrich vinterjacka  - Woolrich vinterjacka som är köpt för några år sedan. I använt skick. Ny pris på modellen är ca 7000 kr. I XS. Priset kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten