Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka Cedrico
Vinterjacka Cedrico - 0 Vinterjacka Cedrico - 1 Vinterjacka Cedrico - 2

Vinterjacka Cedrico

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Skick: Mycket bra skick

1600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Nyskick storlek XXS/XS

Vaneza
Vaneza
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cedrico vinterjacka   - Säljer min fina jacka i storlek XS ifrån märket cedrico, använd en vinter. I mycket fint skick. Kan skicka mer bilder vid begäran💕
Cedrico vinterjacka - Endast använd en vinter
CEDRICO VINTERJACKA - Jag säljer min fina och varma vinterjacka eftersom att jag inte har någon användning av den längre. Köptes för 8000kr och säljs för 2900kr ( sänkte till 1800kr). I bra skick och tål mycket. Är i storlek S men funkar som M också. Pris går att diskuteras.
Cedrico vinterjacka  - Hej, jag säljer en helt ny Cedrico ”Savoie” vinterjacka då den inte passa mig, det är storlek Xxs men känns som Xs/S på mig. Nypris 7000, säljer för 6000.
Cedrico Vinterjacka med päls - Snygg beige dunjacka med fluffig päls runt luvan och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, flera fickor med dragkedja och en figurnära passform med snörning i midjan. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en cool look. Knappt använd dessutom:)
Cedrico vinterjacka - Jacka från cedrico, använd 2 vintrar Köptes för 8500kr Kvitto finns
Cedrico vinterjacka - Säljer en cederico jacka som jag använt en vinter. Väldigt bra skick och super fin och varm. Äkta kanin och räv päls. Ordinarie pris 8500kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷