Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mörkblå CMP jacka
Mörkblå CMP jacka - 89 Mörkblå CMP jacka - 90 Mörkblå CMP jacka - 91 Mörkblå CMP jacka - 92

Mörkblå CMP jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

499 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg och varm mörkblå dunjacka från CMP. Jackan har en dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Den är i storlek S och har långa ärmar. Superbra skick och redo för nya äventyr!☺️

Cecilia
Cecilia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå jacka från Snoot - Snygg mörkblå jacka från Snoot i storlek S. Jackan har en stilren design med flera dragkedjefickor och knappar. Perfekt för höst och vår med sitt quiltade foder som håller dig varm. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Mörkblå jacka  - Säljer en stilren boxig mörkblå jacka, i bra skick, storlek 44/46 men är mer som en M liten L
Mörkblå jacka - Säljer min superfina jacka köpt på lager för någon månad sen då den ej kommit till användning, aldrig använt och prislapp kvar😄
Mörkblå hernoliknande jacka - Säljer en jättesnygg hernoliknande jacka som tyvärr är lite för liten på mig, perfekt på lite varmare vårdagar, helt oanvänd och i jättebra skick! Passar någon med storlek xs-s! Pris kan diskuteras💞
Mörkblå jacka - Säljer en snygg mörkblå dunjacka i mycket bra skick från Superdry. Jackan har en praktisk huva och dragkedja framtill. Den är långärmad och har en stilren design som passar till det mesta. Supermysig och varm!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick