Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Warp höst/vinter jacka svart (Stadium märke)
Warp höst/vinter jacka svart (Stadium märke) - 89 Warp höst/vinter jacka svart (Stadium märke) - 91

Warp höst/vinter jacka svart (Stadium märke)

Storlek: L
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin herr jacka i mycket bra skick som ny använd ett par gånger inget fel alls. Färg svart

Miriam K. A.
Miriam K. A.
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinter/höst jacka  - Säljer min gamla jacka, nyskick och storlek M. Jackan kostar cirka 3000 nypris. Säljes för 800kr.  Pris kan diskuteras
Höst/Vinter jacka  - Helt ny oanvänd höst och vinter jacka.  Väldigt fin och skön.  Vid fler frågor kring jackan så bara skriv.   Nypris 600  Mitt pris 200
Höst/Vinter jacka - Höst/vinterjacka är som Ny knappt använd, jättefin..
Svart höst/vinter jacka från Fb County  - Svart jacka från County FB med grått innerfoder och tryckt logga på insidan. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och stora fickor. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en chill look.
Parkas höst/vinter - Några av funktionerna är justerbar fast huva, kritiskt tejpade sömmar och tvåvägsdragkedja. Parkan är utrustad med ett vind- och vattenresistent membran som också släpper ut överskottsvärme. Denna modell är också vadderad för att klara lägre temperat
Warp Jacka  - Warp vår jacka/Höst, använd vid något tillfälle bara. I fint skick.
Höst/vinter jacka adidas - En helt ny adidas jacka oanvänd
vinter/höst/vår jacka med nitar - en jacka med nitar för vintern och hösten då den har en flisjacka i sig, men den går att ta av så då blir den lätt en jacka för våren! finns många fickor och även innerfickor. hade på mig denna endast en säsong. köpte för 1000kr. kp vid frågor/bilder
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart Moncler dunjacka med huva - Snygg svart dunjacka från Moncler med huva och två bröstfickor med knappar. Jackan har quiltad design, dragkedja med Monclers signaturband och logga på ärmen. Perfekt vår/höst jacka.