Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rosa trenchcoat
Rosa trenchcoat - 89 Rosa trenchcoat - 90 Rosa trenchcoat - 91 Rosa trenchcoat - 92

Rosa trenchcoat

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin rosa trenchcoat i nytt skick. Den har en klassisk dubbelknäppning och ett bälte i midjan. Helt ny oanvänd prislapp kvar original pris 1000kr

Sandra
Sandra
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa trenchcoat  - Fin rosa trenchcoat, köpt utomlands. Aldrig andvänd. Köpt för 475kr.
Rosa trenchcoat från Object XS - Säljer en snygg beige trenchcoat från Object i storlek XS. Jackan har långa ärmar, omlottkrage och knyts med bälte i midjan. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för vår och höst. Stilren design som ger en chill och clean vibe.
Rosa mocka trenchcoat från H&M - Helt ny oanvänd
Rosa trenchcoat  - Jättesöt ljusrosa trenchcoat. Är aldrig använd av mig men tidigare köpt second hand. Finns små fläckar men synd knappt.
Rosa trenchcoat från Lindex - Säljer en superfin rosa trenchcoat från Lindex i storlek S. Den har långa ärmar och ett bälte i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och höst! 💖
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.