Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå dunjacka
Blå dunjacka - 89 Blå dunjacka - 90

Blå dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zalando
Färg: Blå

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Så söt blå dunjacka från zalando😍 Storlek S🙏🏻

Corneliabl
Corneliabl
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå dunjacka  - Säljer en snygg blå dunjacka från newyorker! Den är nästan oanvänd och har en lite kroppad modell! Nypris ca 300kr säljer för 200kr. Stl S men skulle säga mera som M💗
Blå dunjacka från Caya - Säljer en blå dunjacka från Caya med cool badge på ärmen och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, justerbar nederkant och är fylld med 90% dun och 10% fjädrar. Yttermaterialet är 100% nylon och jackan har en schysst puffer-look som är riktigt trendig. Nypris 6900
Blå dunjacka från Herno - Snygg blå dunjacka från Herno med quiltad design och rund halsringning. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och diskret logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Passar lika bra till jeans som till kjol.
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en snygg blå dunjacka från Fjällräven i modellen Expeditonal Lite Jacket. Den är en storlek S och nypris är 6999kr. Är även öppen till att byta mot en fjällräven mörkgrönstorlek s
Blå dunjacka från McKinley - Säljer en blå dunjacka från McKinley.
Blå Peak Performance dunjacka S - Säljer en blå och svart dunjacka från Peak Performance med broderad logga på bröstet och huvan. Jackan har dragkedja, stora fickor och justerbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Blå dunjacka från peak performance  - Snygg och varm blå dunjacka från peak performance med dragkedja och huva. Perfekt för kyliga dagar. Jackan har en klassisk pufferdesign och är långärmad.
SÖKES - Blå dunjacka från Fjällräven - SÖKES!!! EXPEDITION DOWN LITE JACKET W storlek S eller M
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.