Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart jacka från Zara
Svart jacka från Zara - 0 Svart jacka från Zara - 1 Svart jacka från Zara - 2

Svart jacka från Zara

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Bra skick

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en svart pilejacka från Zara med knappar framtill. Den är långärmad och har en enkel design som passar till det mesta. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg.

Love Högberg
Love Högberg
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart jacka från Zara - Säljer en snygg svart jacka från Zara i mycket bra skick. Den har en cool design med svarta läderdetaljer och en mysig insida. Perfekt för höst och vinter! Jackan har dragkedja och spännen vid kragen för extra stilpoäng.
Svart jacka från Zara - Säljer en varsamt använd jacka från Zara. Den har en klassisk krage och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för höst och vår, med praktiska fickor framtill. Jackan är i mycket bra skick och passar till många olika outfits.
Svart jacka från Zara - Säljer en stilren svart jacka från Zara. Jackan har en dragkedja framtill och är långärmad. Perfekt för en minimalistisk look.
Svart jacka från Zara - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Zara i storlek L. Jackan har huva, dragkedja och breda, quiltade sektioner som ger en cool och voluminös look. Perfekt för kalla dagar när du vill ha både stil och värme.
Zara jacka  - Hej, säljer min kappa då den är lite stor för mig samt att jag har fått en en ny, den är i storleken L men kan passa M och är i bra skick.
Svart jacka från Zara - Snygg svart jacka från Zara med dragkedja och knappdetaljer. Jackan har en stilren design med långa ärmar och en bröstficka med knapp. Perfekt för en cool och avslappnad look.
Svart Jacka/Overshirt från Zara - En väldigt fin jacka/overshirt från Zara som är väldigt sparsamt använd! Passar perfekt nu till hösten till skolan med mera!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Moncler maya billig!!! - Säljer denna Moncler maya helt ny för cirka 1 vecka sedan denna jackan har en glansig finish med en rik grisch look som passar bra till alla olika stilar. Storlek m men passar också till s pågrund av den korta midjan. Om du skulle va intresserad av att sänka priset eller undrar något mer är de bara och skriva till mig tack och hej.