Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Zara rock
Zara rock - 0 Zara rock - 1

Zara rock

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Zara rock i marinblå och i bra skick. Storlek L.

Golfspelaren 59
Golfspelaren 59
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå kappa/rock från Zara  - Snygg mörkblå kappa från Zara Studio Collection med stora fickor, knappar framtill, bälte i midjan och klassisk krage. Långärmad och stilren design som passar perfekt till höst och vinter. Materialet är mjukt och känns lyxigt.
Zara Rock mörkblå - Mörkblå rock - M, nyskick
Rock Zara - Fin herr Rock av märket Zara i mycket bra skick Stl.XL
Rock från zara - Rock från zara. Enbart provad. Strl large / 42. Zara är som vanligt något små i storlekarna.
Svart rock från Zara - Snygg svart rock från Zara i klassisk modell med knappar och dragkedja. Tillverkad i ullblandning, helfodrad och med två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös jacka till höst och vinter. Den är lite smutsig men enkelt att tvätta, annars väldigt fint skick! Använda max 5 ggr
Mörkblå rock från Zara - Stilren mörkblå rock från Zara med klassisk krage och två knappar framtill. Kappan har raka linjer, två fickor och är helfodrad.
Zara rock  - Storlek S true to size, säljer för att det inte är min stil längre
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa