Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Olivgrön parkajacka med knappar
Olivgrön parkajacka med knappar - 0 Olivgrön parkajacka med knappar - 1

Olivgrön parkajacka med knappar

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en olivgrön parkajacka med knappar och flera praktiska fickor. Jackan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en avslappnad stil.Pris kan diskuteras ❤️

Julia
Julia
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Olivgrön parkajacka  - Äkta päls, Inga fläckar, i helt nytt skick. Följ mig tillbaka, har massor av jackor på mitt konto. 💕💕💕💌
Olivgrön parkajacka med knappar - Säljer en olivgrön parkajacka i bra skick. Jackan har långa ärmar och flera fickor med knappar framtill. Perfekt för höst och vår, med en snygg och praktisk design. Passar till både vardag och utflykter.
Olivgrön parkajacka med fuskpälsfoder - Säljer en olivgrön parkajacka från TRF Collection. Den har ett mysigt fuskpälsfoder som håller dig varm under kalla dagar. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Helt ny!
Olivgrön parkajacka med fickor - Säljer en olivgrön parkajacka med fyra stora fickor framtill och axelklaffar. Jackan har en rak passform och stängs med dragkedja och knappar. Perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look.
Olivgrön parkajacka från Zara Basic - Mörkgrön ”militärjacka” /vårjacka/sommarjacka/jeansjacka dam Går att dra åt i midja och längs ner, knappar i ärmarna, jackan stängs med knappar. Många fickor  Zara storlek S  Inga större synliga skavanker, jackan har lätt sliten look sedan från början så svårt att säga vad som är slitage och vad som hör till, men den har inga tydliga defekter/fel :)
Olivgrön parkajacka från Sisters - Säljer en olivgrön parkajacka från Sisters i storlek 38. Jackan har huva, dragsko i midjan och stora fickor framtill. Stängs med knappar och dragkedja. Perfekt för kyligare dagar och enkel att styla till olika outfits.
Olivgrön parkajacka med leopardfoder från ONLY - Snygg olivgrön parkajacka från ONLY med leopardmönstrat foder och svart fuskpäls på huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt justerbar midja för perfekt passform. Perfekt för att hålla stilen i kyligare väder!
Olivgrön parkajacka med pälsdetaljer - Säljer en snygg olivgrön parkajacka från Hollies. Jackan har en mysig pälsfodrad huva och praktiska fickor framtill. Perfekt för kalla vinterdagar med sin långa ärm och varma material. Den har en dragkedja framtill och en stilren design som passar både till vardags och fest.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.