Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka Zara
Jacka Zara - 89 Jacka Zara - 90

Jacka Zara

Storlek: 36/38
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Säljer denna finna jacka från Zara, som varit en riktigt favorit. Inte heller använd så mycket och är i gott skick!😜 Hör av er vid frågor eller funderingar.

Hannah Byström
Hannah Byström
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara jacka  - Säljer den här jackan då jag beställt den i fel storlek och inte lyckats returnera den. Den är helt oanvänd
Zara jacka  - Säljer min zara jacka då den tyvärr inte kommer till användning!
Zara jacka  - Kort kappa/jacka från zara Jättefin, oanvänd med prislapp kvar Perfekt färg nu till hösten
Zara jacka - Säljer min Teddyjacka från Zara som jag köpte för två år sen och har använt endast 3 gånger!
Zara jacka  - Säljer min zara jacka då jag aldrig riktigt gillat den, den här aldrig använd och i helt nytt skick, vi kan diskutera pris privat ❤️❤️
Teddy jacka från ZARA - Säljer min helt nya ZARA jacka som inte kommer komma till någon användning hos mig:( den är provad och använd 2 gånger så är så gott som ny. Köpt i oktober. Buda gärna för pris kan diskuteras!! Vill göra en snabba affär så det är bara att skriva vid frågor🤩💖 ordinarie pris: 560kr
Zara Jacka - Säljer en väldigt snygg härlig Zara jacka i bra skick då den inte kommer till användning längre. Inga defekter alls vad jag kan se och inga fläckar med mera.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka