Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart skinn-overshirt från ONLY
Svart skinn-overshirt från ONLY - 0 Svart skinn-overshirt från ONLY - 1 Svart skinn-overshirt från ONLY - 2

Svart skinn-overshirt från ONLY

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Cool svart overshirt från ONLY med skinnlook och mjukt foder. Den har två bröstfickor med knappar, klassisk krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie för en edgy vibe. Passar dig som gillar streetstyle och vill sticka ut.

Lova sandström
Lova sandström
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige ribbad långärmad klänning - Säljer en beige ribbad klänning med lång ärm och hög hals. Klänningen är figurnära och har en stretchig, stickad känsla som gör den superbekväm. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil. Den är tight men också väldigt bekväm. Saknar lappen i nacken
Beige fleece-tröja med half zip från Amisu - Supermjuk och fluffig beige fleece-tröja från Amisu i storlek XS. Tröjan har quiltad struktur, hög krage och half zip i guld. Perfekt för kyliga dagar och har lång ärm och rundad nederkant.
Svarta shorts från H&M - Svarta shorts från H&M. De har uppvikta benslut och är gjorda i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden. Perfekta för varma dagar och enkla att matcha med din favorit-topp. Dom är inte hög midjade men inte lågmidjade
Beige mjukisbyxor från Lindex lågmidjade  - Supermjuka beige mjukisbyxor från Lindex med bootcut-ben och snörning i midjan. På ena benet finns ordet 'Love' i glittriga strasstenar som ger extra bling. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra cozy.
Beiga mjukisbyxor från Teen Studio - Snygga beiga mjukisbyxor från Teen Studio med elastisk midja och dragsko. Byxorna har raka ben, två fickor bak och är gjorda i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara bekväm.
Offshoulder ribbad tröja Gina Tricot - Säljer en snygg offshoulder tröja från Gina Tricot i storlek S. Tröjan är ribbad och har en ljus beige färg med långa ärmar. Materialet är stickat och känns mjukt mot huden. Perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena plagg.
Beige hoodie med strass från Lindex - Säljer en beige hoodie från Lindex med mjuk, sammetsliknande yta och glansigt foder i huvan. Framsidan har strassdetaljer som bildar ordet 'Love'. Tröjan har dragkedja, huva och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar comfy och snygg stil. Finns lika dan fast i byxa
Svart topp med volangärm från 157 - Svart topp från 157 i mjuk bomullsblandning med elastan. Modellen har korta ärmar med volangdetalj som ger en söt och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Liknande annonser
Visa alla