Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph Lauren Polo  Windbreaker jacka - Säljer nu denna feta Ralph Lauren Segelbåt Windbreaker Jackan Eftersom jag slutat segla. Nypriset ligger på som jag kunde hitta runt 628$ alltså ungefär 6400 men jag säljer den för mycket mindre och priset kan diskuteras! Storleken är också mindre
Polo Ralph lauren jacka - Polo Ralph Lauren jacka.  Säljer min polo jacka. Använd 5-7 gånger säljer den för den är för liten. Tveka inte på att skriva vid några frågor😊
Polo Ralph Lauren Jacka - Säljer min fina Polo Ralph Lauren jacka. Den är i storlek S och i väldigt bra skick. Finns att hämta i Stockholm men kan även posta. Hör av dig vid frågor!
Polo Ralph Lauren Jacka - Snygg klassisk bomberjacka från Polo Ralph Lauren, använd ett fåtal gånger.
Mörkblå jacka från Polo Ralph Lauren - Mörkblå vind/regnjacka från polo Ralph lauren med röd logga på bröstet. Den är i barnstorlek XL men är förstor för mig som är tjej med storlek S. Använd fåtal gånger så är i mycket bra skick.
Ralph lauren jacka - Snygg blå dunväst från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Perfekt för kyliga dagar. Den har en liten röd logga på bröstet som ger en stilren touch. Aldrig använd och beställnings bekräftelse finns från boozt om det önskas
Ralph Lauren jacka - Mörkblå jacka från Ralph Lauren, bra skick överlag men fattas en knapp på baksidan, se bild
Polo Ralph Lauren dunjacka  - Säljer min polo ralphlauren dunjacka i färgen mörkblå. Storlek S, nypris 2499kr jag säljer för 500kr.
Polo Ralph lauren jacka
Polo Ralph lauren jacka - 89 Polo Ralph lauren jacka - 90 Polo Ralph lauren jacka - 91

Polo Ralph lauren jacka

Storlek: 8-10 år
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå

1099 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin mörk blå polo Ralph lauren jacka i väldigt bra skick!!💓💓💓

Sellout!!!
Sellout!!!
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kujten tröja  - Jätte fin stickad kujten tröja i kashmir väldigt bra skick!!
Stickad tröja - Jätte fin ljusgrå kashmir tröja! Bra skick🥰🥳🥳den är för killar men då den är väldigt basic funkar den på tjejer också!
Zadig&voltaire tröja - Jätte fin mörkgrön tröja! Bra skick💗
From future. tröja - Väldigt snygg mörkgrå kashmir tröja från from future. Den är för killar men är basic så passar tjejer också! Tröjan har ett litet hål vid armbågen men om man tänker bort det är tröjan i bra skick🥳🥳🥰
Panther ring - Superfin silver ring!🥰🥰lite för stor för mig så det är därför jag säljer den🥰vet dock inte vilket märke det är🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Panther ring - Jätte fin silver ring! Säljer den då jag nu är en guld tjej🥰 är osäker vilket märke det är, men det är äkta silver
Svart t-shirt Zadig & Voltaire med tryck - Cool svart t-shirt från Zadig & Voltaire. Storleken är 138 men kan även bäras på långre personer än det då den kan bli lite mer kort/croppad.  märgstarkt tryck av gitarrer, stjärnor och texten 'Love on Tour'. T-shirten har korta ärmar, rund hals och snygga knappar längs ena axeln. Materialet är mjuk bomull. Svart/grå.
Blå v-ringad t-shirt från Zadig&Voltaire  - Blå t-shirt med v-ringning från Zadig&Voltaire . På ryggen finns ett meshparti med broderade stjärnor i samma blå ton. T-shirten har korta ärmar och är gjord i mjuk bomull,  Snygg detalj med broderad logga på sidan.
Grön kashmirtröja från KSHMR Tribu - Snygg grön stickad tröja från KSHMR Tribu i mjuk kashmir. Modellen har korta ärmar och rund halsringning med ribbad kant. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg med lyxig känsla. Passar dig som vill ha en enkel men ändå exklusiv look.
Grå hoodie i kashmir från KSHMR - Mjuk och lyxig grå hoodie från KSHMR i storlek S, tillverkad i kashmir. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar chill och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla