Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ONLY, läderjacka - använd cirka en gång, inga defekter alls därav priset, kontakta vid frågor❤️❤️  orginalpris - 850kr
Läderjacka  - Den är strl M men passar även S.  Super snygg läderjacka som passar perfekt till vintern. Använd några gånger.
Läderjacka  - Brun jacka i läder från märket JofaMa. Fina detaljer vid ärmen och fickorna.  Strl 42 men ganska liten, 400kr men kan diskutera priset. Frakt står köparen för💕  Ps, Klänningen på bilderna är också till salu i min profil😊
läderjacka  - läderjacka från hollies i storlek s💕
Äkta läderjacka!!!!! - Jättefin röd läderjacka i storlek M från only! Har haft den länge men den har nästan aldrig kommit till användning, jättebra skick! Nypris runt 1000 därav priset 💓
Läderjacka  - Brun läderjacka
Läderjacka - Supersnygg jacka i läder! Köpte på sellpy men var tyvärr lite för lite för kort på mig som är 182😩 väldigt fint skick och strl M! Priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär👏
läderjacka! - skitsnygg mörkbrun läderjacka i jättebra kvalitet. passar lite åt den tightare sidan på mig som är 178cm och används därför inte så mycket längre. pris kan diskuteras
Äkta läderjacka
Äkta läderjacka - 89 Äkta läderjacka - 90 Äkta läderjacka - 91

Äkta läderjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Brun

239 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun äkta läderjacka från ONLY, perfekt skick!🤎 strl M men passar även S

Josefin Hoyle💋☕️
Josefin Hoyle💋☕️
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler Cardigan  - Säljer en svart quiltad bomberjacka från Moncler. Jackan har puffad front i dun och stickade ärmar samt rygg. Fyra fickor framtill och dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Snygg och stilren modell som passar till mycket.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Svart vindjacka från Moncler - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har vita och röda ränder på huvan, två fickor med tryckknappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i 100% polyester, perfekt för blåsiga dagar.
Herno jacka med pälskrage  - Säljer en grå pufferjacka från Herno med quiltad design och mjuk brun bäverpäls på kragen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två sidofickor. Jackan är gjord i 100% ull. Nypris ligger mellan 13000-20000kr. Den är använd enstaka gånger och är fortfarande som ny. Storlek 50 sitter som en hyfsad M kan eventuellt även passa L.
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.