Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Grå kappa
Grå kappa  - 0 Grå kappa  - 1 Grå kappa  - 2

Grå kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå kappa från Only med knytskärp i midjan. Den har en klassisk design med långa ärmar och två fickor framtill. Perfekt för kyligare dagar.

Alva Grehn
Alva Grehn
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå jeans - Snygga grå jeansbyxor från Gina Tricot med klassisk femficksdesign. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. Tillverkade i ett slitstarkt denimtyg som ger en cool look. Använda en gång
Mörkblå jeans med bootcut - Snygga mörkblå jeans med bootcut-stil och låg midja. Perfekta för en avslappnad look. Klassisk design med fem fickor och knappgylf. Från Zalando och knappt använda
Liknande annonser
Visa alla