Alla kategorier > Jackor
Nobles University
Nobles University - 89 Nobles University - 90 Nobles University - 91

Nobles University

Storlek: M
Kategori: Jackor

749 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En riktigt fet marinblå jacka som har fräscha vita detaljer och är perfekt som en höstjacka där man vill få till en lite nittiotalsskänsla som är så svår att få tag på. Är gjord av nylon och är i väldigt gott skick. Är troligtvis gjort i USA och den är även thriftad där.

Vintage Battery
Vintage Battery
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
University jacka - Röd university jacka från trophy jackets   Storlek L men passar  modellen brukar ha S  Pris kan diskuteras
Grå och vit bomberjacka från Maplewood University - Säljer en grå och vit bomberjacka med tryck från Maplewood University. Jackan har långa ärmar och stängs med knappar framtill. Den har en ribbad krage och muddar, samt ett rött emblem på bröstet.
Blå rutig kavaj T Noble Mini Check - Snygg blå kavaj med diskret rutigt mönster från T Noble, THESE GLORY DAYS. Dubbelknäppt modell med breda slag och fyra knappar vid ärmslutet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look. Tillverkad i ett lätt tyg som passar året runt. NYPRIS 2800kr!
GANT University Jacket  - Hej! Säljer nu denna jättefina Gantjacka. Använd 2 gånger och är som en ny jacka i princip. skick(9.5/10) passar perfekt till våren/hösten och kan dessutom användas underns vintern p.g.a att den håller värmen super bra. Är som en M i storleken också!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!