Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka - Fodrad dunjacka.
Dunjacka - Säljer en röd puffer-/dunjacka från Everest med stor huva och svarta detaljer. Jackan har två stora fickor med lock och knappar, samt två snedställda bröstfickor. Fodret är svart med mönster och tillverkat med Ecoya-teknologi. Perfekt för kalla dagar! Butikspris för ny är ca 1500kr. Priset kan diskuteras.
Dunjacka - Marinblå dunjacka från Tommy Hilfiger. Har ett lagat hål på ena armen (syns på sista bilden), därav det låga priset. Dock tänker man inte på det om man inte vet om det. Har ingen luva. (Tips, säljs billigare på min Vinted då de inte tar 20% av försäljningen, @emmasandbrg).
Dunjacka  - Perfekt dunjacka för kalla dagar, fräsch färg, inga defekter och bara använd några få dagar under förra vintern. Inköpt som gåva för ca 2 år sedan❣️ går även att göra till väst!
Dunjacka - En svart skinn aktig dunjacka. Köpt från Zara, org pris:900 kr. Den är kort, har luva och fickor för förvaring. Storlek S. Använd fåtal gånger, ser ut som ny.
Dunjackor - Två super fina dunjackor i blått och grått.  Den blåa är i storlek 146/152 och gråa i storlek 140.  Perfekta att växa in i! Jag kan även sälja dem separat vid intresse, kontakta mig innan du köper i så fall.  50 kr styck eller 80 kr för båda två🌟
Parajumper dunjacka - Gammal model och ganska använd
Dunjacka från Parajumper  - Säljer en olivgrön dunjacka från Parajumpers med en snygg patch på ärmen. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyligare väder. Den är lätt och smidig att bära, vilket gör den idealisk för både stad och natur.
Dunjacka
Dunjacka  - 89 Dunjacka  - 90 Dunjacka  - 91

Dunjacka

Storlek: 12 (S)
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en hel och fin dunjacka i färgen grå. Storleken är ”12” men den sitter som en S. Eventuellt lite kortare armar än vanligt, men inte överdrivet.

Filip Wirén
Filip Wirén
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr