Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit cardigan jacka med svarta detaljer
Vit cardigan jacka med svarta detaljer - 0 Vit cardigan jacka med svarta detaljer - 1

Vit cardigan jacka med svarta detaljer

Storlek: 176
Kategori: Jackor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

370 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit cardigan jacka med svarta tvinnade kanter och pärlknappar. Jackan har rund halsringning, två små fickor framtill och är långärmad. Perfekt för dig som gillar en klassisk men trendig look.

Wilma Dieker
Wilma Dieker
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit cardigan/pufferjacka med detaljer - Säljer en snygg vit pufferjacka med quiltad design och krämfärgade virkade detaljer längs kanterna. Jackan har tryckknappar framtill, två fickor och en clean, stilren look. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och trendig jacka till vardags. storlek 146/152 men passar xs
Vit Moncler jacka med svarta detaljer - Snygg vit Moncler dunjacka med svarta kontrastkanter och fyra dekorativa fickor framtill. Jackan har rund halsringning, lång ärm och stängs med dragkedja. Nätt och fin.
Vit cardigan jacka  - Snygg vit quiltad cardigan jacka med dragkedja framtill. Liknar en monclear cardigan❤️ Jackan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. I storlek 158/164 passar storlek xs-m. Köptes en vecka sen aldrig använd❤️org pris 400 kr❤️DEHÄR ÄR MINA BILDER!om ni ser någon annan använda dom är det inte deras!
Vit quiltad cardigan jacka - Snygg vit cardigan jacka med quiltad framsida och två fickor. Jackan har dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design med en modern touch.
Vit cardigan jacka från Zara  - Snygg vit jacka med rund halsringning, fyra fickor framtill och guldiga knappar. perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. (Inte mina bilder!!) kom dm för egna. Nypris 800kr😇
Vit cardigan jacka från Moncler - Säljer en snygg vit cardigan jacka från Moncler. Köpt på plick i storlek xs och är som ny. Pris kan diskuteras
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!