Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
3/4 Ärmad Kappa - Trekvartsärmad svart kappa från Gina Tricot i storlek 134/140 men passar mig som är 175
Äkta pälsjacka med 3/4 ärm  - Så jävla snygg jacka, leopardmönster och köptes för 1500kr på Vestiare, sitter som på bilden på mig som är s-m i storlek 🫡🧸 OBS går även att knäppa med knappar
Denimjacka - Denimjacka / jeansjacka med slitningar i en ljustvättad jeansfärg!🩵
Denim jacka  - Denim jacka XS/S
Beige denimjacka - En jätte fin beige denim jacka från Vero Moda som inte säljs mer! Den är enbart använd för att ta bild så helt ny i skick🤍har inga mer bilder än de i inlägget!
Kappa med 3/4 ärmar - Snygg kappa med 3/4 ärmar, bra skick☺️
Denim jacka  - Säljer en jätte fin denim jacka från Gina tricot. Säljer den eftersom använder inte den så mycket alltså jackan har använts fåtal gånger. Jackan är perfekt till våren och hösten. Orginal pris : 600kr
3/4ärmad denimjacka
3/4ärmad denimjacka - 0 3/4ärmad denimjacka - 1 3/4ärmad denimjacka - 2 3/4ärmad denimjacka - 3 3/4ärmad denimjacka - 4

3/4ärmad denimjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Skick: Mycket bra skick

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sååå snygg jeansjacka från Lee, storlek xs men passar också s

Linn 🧘🏼‍♀️🍵💖
Linn 🧘🏼‍♀️🍵💖
(1079)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Quiltad jeans bomberjacka & Other Stories - Säljer en quiltad bomberjacka i blått jeanstyg från & Other Stories, fodrad med mjuk teddy i beige. Jackan har ribbade muddar, dragkedja och fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look i höst och vinter.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.
Teddy jacka  - Supersnygg och mysig teddy jacka från gina!💖💖