Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mörkgrå duffeljacka från Benetton
Mörkgrå duffeljacka från Benetton - 0 Mörkgrå duffeljacka från Benetton - 1 Mörkgrå duffeljacka från Benetton - 2 Mörkgrå duffeljacka från Benetton - 3

Mörkgrå duffeljacka från Benetton

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Grå
Skick: Acceptabelt skick

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Mörkgrå duffeljacka med huva från United Colors of Benetton. Jackan har klassiska träknappar med snörning, stora fickor framtill och quiltat svart innerfoder. Yttermaterialet är i ullblandning och jackan har dragkedja under knäppningen. Passar barn 6-9år

Paola Bruna
Paola Bruna
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkgrå duffeljacka med träknappar - Unik snygg knappt använd Duffeljacka från Australien. Märkena är emblem för ett Australiensiskt Fotbollslag. Jag har låtit sy dit innefickor
Rutig duffeljacka  - En mörkgrå rutig duffeljacka från Newhouse🖤Välanvänd men inga tydliga defekter. Den nedersta knappen är lite ljusare än de andra. Funkar för S, M och L, dock lite lång för mig som är 158cm😅Priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär!
Mörkgrå duffeljacka med huva från Zara - Mörkgrå duffeljacka från Zara med huva, stora fickor framtill och klassiska knäppningar i trä och rep. Jackan är i ullblandning och har en rak, lite loose passform. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till jeans eller kjol.
Mörkgrå kappa - Mörkgrå kappa från zara i storlek 164 men passar mig som vanligtvis har S
Mörkgrå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkgrå dunjacka från Fjällräven med stor huva och snygg fuskpäls runt kanten. Jackan har flera stora fickorna framtill, dragkedja och knäppning, samt quiltad insida. Perfekt för kalla vinterdagar och har en riktigt schysst streetstil. Det är en XXS men väldigt stor i storlek så mer som en S!
Kappa från Benetton  - Söt kappa från Benetton med bred krage och markerad midja. Färgerna går i grått, rosa och beige. Kappan är välanvänd men ändå fin. Den har blivit för liten för mig och därför har den tyvärr spruckit lite i sömmarna i fodret. Se sista bilden. Är nog inte så svårt att fixa för den som orkar och inget som syns på utsidan.
Mörkgrå pufferjacka från H&M - Säljer en mörkgrå pufferjacka från H&M med huva och stora fickor framtill. Jackan har svarta detaljer vid axlarna och dragkedja samt tryckknappar. Perfekt för kyliga dagar och har en schysst, enkel look.
Mörkgrå overshirt med knappar - Snygg mörkgrå overshirt med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för lager-på-lager-stil. Den har långa ärmar och en klassisk krage.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Skidjacka Everest - Säljer en svart-vit skidjacka från Everest i storlek 40. Snygg och funktionell skid- och snowboardjacka från Everest, perfekt för kalla dagar i backen. Lätt vadderad för bra värme utan att kännas klumpig – bekväm att bära hela dagen.   Fickor: ✔ 2 bröstfickor ✔ 2 sidofickor (vattentäta dragkedjor) ✔ Liftkortsficka på ärmen ✔ 2 innerfickor (mesh + dragkedja) Nypris: 1799 Säljes för: 800kr