Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljusblå jeansjacka från A Denim
Ljusblå jeansjacka från A Denim - 0 Ljusblå jeansjacka från A Denim - 1 Ljusblå jeansjacka från A Denim - 2

Ljusblå jeansjacka från A Denim

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

190 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från A Denim. Jackan har knappar framtill, två bröstfickor med lock och två sidofickor. Rak passform och långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt till vår och sommar!

Alice
Alice
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Denim - Säljer en ljusblå jeansjacka från Denim med klassisk krage, silverfärgade knappar och två bröstfickor med lock. Jackan har lång ärm och en snygg tvättad look som ger en cool vibe. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt.💕
jeansjacka i ljusblå denim - Säljer en croppad tunn jeansjacka i ljusblå denim med knappar framtill. Jackan har trekvartsärmar.
Ljusblå jeansjacka från Mango Denim - Säljer en ljusblå jeansjacka från mango Denim i klassisk modell med två stora bröstfickor och dragkedja framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i jeansmaterial.
Ljusblå croppad jeansjacka från Dr Denim - Säljer en snygg ljusblå croppad jeansjacka från Dr Denim i strl L. Jackan har en klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor med knappdetaljer.  Jackan är i en något kortare modell, slitenstil och har en rå kant nedtill för en trendig look.
Ljusblå jeansjacka från Denim - Snygg ljusblå jeansjacka från Denim med klassisk design. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt för en avslappnad stil.
Ljusblå jeansjacka från Madison Denim - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från Madison Denim i storlek S. Jackan har slitna detaljer vid axlarna, bröstfickor med knappar och silverfärgade knappar framtill. Perfekt oversized vibe och passar till allt.
Ljusblå jeansjacka från MNG Denim - Säljer en ljusblå jeansjacka från MNG Denim i 100% bomull. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill, knäppning med knappar och elastisk nederkant. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och cool look.
Ljusblå jeansjacka från jsfn denim - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från jsfn denim i storlek 40. Jackan har knappar framtill, två bröstfickor med lock och långa ärmar. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊