Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Glansig jacka
Glansig jacka  - 89 Glansig jacka  - 90

Glansig jacka

Storlek: 38/36
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin och varm jacka, storlek 38

Ellinorakesson
Ellinorakesson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glansig jacka - Jätte söt kort vårjacka från boohoo, aldrig använt, köpt för 699 💗helt ny
GLANSIG JACKA - Mobiler-liknande jacka som glänser. Köpt secondhand men har aldrig kommit till användning. I toppenbra skick och värmer så gott som en vinterjacka!
Glansig jacka  - Ny skick, inte använd. Pris kan diskuteras
Glansig jacka - Säljer en svart pufferjacka med glansig finish och stor huva. Jackan har quiltade sektioner och är långärmad, perfekt för kalla dagar. Den har en modern, kortare passform som ger en snygg siluett och funkar till jeans eller andra byxor.
Glansig jacka - En super cool glansig varm vinterjacka utan luva men med dragkedja o fickor utan dragkedja nästan helt oanvänd haft den max 3 gånger väldigt fin
Glansig jacka  - Vinterjacka från stradivarius. Strl L men känns mer som M💓
Glansig Nelly jacka - Säljer en svart, glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan är vadderad. Den är inköpt från Nelly för ett tag sedan. Fungerar lika bra fortfarande men jag har fått en ny jacka så säljer denna. Jackan är i xs eller s. Minns inte kan kolla närmare på det när jag är hemma. Pris går alltid diskutera
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka